Čo se červeneje

Výber z najúspešnejších hudobno - speváckych čísel. Rok vydania 2014. Cena: 9 € + poštovné a balné.
Čítať viac

Fodri mojo, fodri

Piesne z okolia Košíc (Abov). Rok vydania 2012. Cena: 8 € + poštovné a balné.
Čítať viac

Rusnácka maňira

Rusnácke piesne spieva a hrá Železiar. Rok vydania 2008. Cena: 8,00 € + poštovné a balné.
Čítať viac

Spevavé CD 2

2. pokračovanie - Hudobné podklady na vyučovanie hudobnej výchovy a spevu.Hrá ľudová hudba súboru Železiar. Rok vydania: 2015. POZOR! CD je čisto inštrumentálne, nachádzajú sa tam hudobné podklady pre nasledujúce pesničky: Cena: 6 € + poštovné a balné
Čítať viac

Spevavé CD

Hudobné podklady na vyučovanie hudobnej výchovy a spevu.Hrá ľudová hudba súboru Železiar. Rok vydania: 2014. POZOR! CD je čisto inštrumentálne. Nájdete na ňom podklady pre nasledujúce pesničky: Cena: 6€ + poštovné a balné.
Čítať viac

Tancuj tancuj vykrucaj

Hudba pre učiteľov pohybovej výchovy a ľudového tanca.Rok vydania: 2013. Cena: 8 € + poštovné a balné.
Čítať viac

Riekanky, spievanky, špivanočky, špevanky 1

Nahrávky detských piesní a riekaniek v podaní detského folklórneho súboru Železiarik.Hudobný sprievod ľudová hudba folklórneho súboru Železiar. Rok vydania 2004. Cena: 7,00 € + poštovné a balné.
Čítať viac

Riekanky, spievanky, špivanočky, špevanky 2

Nahrávky detských piesní a riekaniek v podaní detského folklórneho súboru Železiarik.Hudobný sprievod ľudová hudba folklórneho súboru Železiar. Rok vydania 2005. Cena: 7,00 € + poštovné a balné.
Čítať viac

Detské hry a tance 3

Nahrávky detských piesní a riekaniek v podaní detského folklórneho súboru Železiarik.Hudobný sprievod ľudová hudba folklórneho súboru Železiar. Rok vydania 2009. Cena: 7,00 € + poštovné a balné.
Čítať viac

Ľubilam ce verňe

Ľúbostné a lyrické piesne v podaní ľudovej hudby a ženskej speváckej skupiny folklórneho súboru Železiar.Hostia: Ladislav Gurbaľ (violončelo) a Miroslav Soták (spev).Rok vydania 2004. Cena: 7,00 € + poštovné a balné.
Čítať viac

Škola tanca

Hudba ku škole tanca pre deti a začiatočníkov podľa choreografa Vladimíra Urbana z televíznej relácie Vandrovali Hudci .CD dobre doplňuje videokazeta s nahrávkami tancov. Rok vydania 2002. Cena: 6,50 € + poštovné a balné.
Čítať viac

Mila moja jaka ši

Výber z tvorby folklórneho súboru Železiar. Rok vydania 2001. Cena: 6,50 € + poštovné a balné (CD).
Čítať viac

Včera večar na valaľe

Známe i menej známe piesne zo Zemplína. Hosťujú speváci folklórneho súboru Vranovčan.Rok vydania 1999. Cena: 6,50 € + poštovné a balné.
Čítať viac

Už tri ročki v Parchovenoch ňehraľi

Piesne z Parchovian (Zemplín) v spolupráci s folklórnou skupinou Parchovianka.Rok vydania 1998. Cena: 6,50 € + poštovné a balné.
Čítať viac

Piesne zo Spiša, Abova, Šariša a Zemplína

Remaster magnetofónovej kazety nahratej súborom Železiar v roku 1991.Hudobný sprievod ľudová hudba Bundovci.Rok vydania 2011. Cena: 7,00 € + poštovné a balné.
Čítať viac

Šej haj zašpeval mi vtaček

Piesne z okolia Košíc (Abov). Rok vydania 1996. Cena: 6,50 € + poštovné a balné.
Čítať viac
Back to Top